PROFESIONÁLNĚ, KOMPETENTNĚ, MEZINÁRODNĚ

Na východoevropském trhu působíme již nějaký ten čas a za tu dobu se nám podařilo rozvinout naše obchodní styky. Díky tomu Vám ve spolupráci s našimi partnery v Polsku a v České republice můžeme nabídnout naše dlouholeté zkušenosti, znalosti a optimální podporu pro Vaše obchodní záměry na východoevropském trhu. 

 

Na základě naší dlouholeté spolupráce s mnoha podnikateli ve východní Evropě můžeme rychle reagovat na Vaše požadavky a nároky. 

 

Na vyžádání Vám nabídneme kompletní balíček služeb pro zemědělce ve východní Evropě.

Lhostejno, zda budete chtít koupené nebo propachtované pozemky v blízkosti hranic obhospodařovat přímo z Vaší rodné země nebo zda budete chtít založit nové podnikání v jedné ze sousedních zemí východní Evropy.

 

Náš speciálně vyškolený východoevropský tým Vám nabízí optimální podporu a pomoc ve všech oblastech; tlumočení, organizace, dále právní a obchodní poradenství a daňové poradenství. 

 

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace nebo nezávaznou schůzku!

 

greenimmo - immobilienbüro beate geiling

GreenImmo

SPOLEHNĚTE SE NA NÁS!

Prostřednictvím našeho katalogu pozemků a nemovitostí Vám předkládáme nabídku investičních možností.

 

Získejte s naší pomocí výhody z vlastnictví nemovitostí ve východní Evropě!

 

Zároveň jsme Vám k dispozici ve všem, co souvisí s přípravou podnikání. Ve spolupráci s kanceláří Sozietät Jürgen Geiling und Partner v Chamu pro Vás připravíme potřebné podklady, návrhy nebo plány tak,  abyste se mohli koncentrovat na podstatnější úkoly!

agrarimmobilien osteuropa